Cutout vloerkleed Jordan 1 Low x Travis Scott Olive: jouw sneaker als vloerkleed

Cutout vloerkleed in de vorm van de Jordan 1 Low x Travis Scott Olive, in een stijlvolle sneakerhead kamer

We hebben onze samplekast opengetrokken, en daar profiteer jij van. Het Cutout vloerkleed Jordan 1 Low x Travis Scott Olive is een vloerkleed gesneden in de exacte vorm en colorway van de sneaker — een unieke kans om een gegeerde samenwerking letterlijk aan je voeten te leggen.

Het concept

Wat is een cutout vloerkleed?

In plaats van een rechthoekig vloerkleed met een sneaker-print, is een cutout vloerkleed uitgesneden in het exacte silhouet van de sneaker zelf — inclusief de originele colorway, tot in het kleinste detail. Het resultaat is net zo goed een vloerkleed als een stuk wanddecoratie voor de echte sneakerhead.

Cutout vloerkleed Jordan 1 Low x Travis Scott Olive design

Design: Jordan 1 Low x Travis Scott — Olive

Design

Dit design: Jordan 1 Low x Travis Scott Olive

De samenwerking tussen Travis Scott en Jordan Brand staat bekend om gedurfde, aardse colorways en omgekeerde details — en de Olive-uitvoering van de Jordan 1 Low is daar een goed voorbeeld van. Dit cutout vloerkleed vertaalt die herkenbare tinten naar een vloerkleed dat in elke sneakerroom of woonkamer opvalt.

Specificaties

Kenmerken op een rij

  • Verkrijgbaar in vier breedtes: 45cm, 55cm, 85cm en 115cm
  • Uitgesneden in het exacte silhouet van de Jordan 1 Low x Travis Scott Olive
  • Afkomstig uit onze samplekast — beperkte voorraad
  • Geschikt als vloerkleed of als wanddecoratie
  • Duurzaam materiaal, bestand tegen dagelijks gebruik
Maatkeuze

Hoe kies je de juiste maat?

  1. Meet de gewenste plek waar het vloerkleed moet liggen of hangen.
  2. Kies voor 45cm of 55cm voor een klein accent, bijvoorbeeld naast je bed of bank.
  3. Kies voor 85cm of 115cm als je een echte eyecatcher wilt, bijvoorbeeld als middelpunt van je sneakerroom.
Let op

Beperkte voorraad

Dit design komt rechtstreeks uit de samplekast, wat betekent dat de voorraad beperkt is. Is dit specifieke design uitverkocht tegen de tijd dat je bestelt, dan vind je in de collectie tientallen andere cutout designs, van Air Max tot Dunk en Jordan.

Vragen

Veelgestelde vragen

Is dit een beperkte oplage?

Ja, dit design komt uit onze samplekast. Zodra de voorraad op is, is dit specifieke design niet meer verkrijgbaar.

Welke maten zijn beschikbaar?

Je kiest uit vier breedtes: 45cm, 55cm, 85cm en 115cm.

Zijn er ook andere sneaker-designs als vloerkleed?

Zeker. Bekijk de volledige Cutout vloerkleden collectie voor tientallen andere iconische sneaker-designs.

Meer decor

Meer sneaker decor

Meer cutout designs bekijken, van Air Max tot Dunk en Jordan? Ontdek de hele collectie.

Bekijk alle designs

Laat een comment achter

Jouw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Let op: comments worden eerst goedgekeurd voordat ze gepubliceerd worden